Hakkımızda

              Hakkımızda

Hakkımızda

Bursa Kickboks Sıcaklık hissi, benzersiz hizmeti, kusursuz temiz soyunma odaları…
İşimize olan tereddütsüz bağlılığımız; elit Özel Eğitimciler ile en yenilikçi sağlık ve fitness programlarını, konusunda uzmanlar eşliğinde Kickboks , Pilates, , Zumba ,Yoga Dersi ve en heyecan verici diğer Grup Egzersiz programlarını beraberinde getiriyor. Üyelerimizi neşelendirmek ve onlara ilham vermek bu bağlılıkla bizim için çok kolay. 


Farklı spor seçenekleriyle sağladığımız sınırsız olanakları kullanarak yaşamınızı şımartın.
Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur prensibiyle hareket eden, gençleri bedensel, ruhsal ve zihinsel açıdan geliştirerek zararlı ve kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını amaç edinen,  Bursa'nın en iyi ve büyük salonlarından biri olma avantajını elinde bulunduran Bursa KickBoks Spor kulübümüz, tecrübeli geçmişiyle birçok değerli sporcu yetiştirmiştir.


Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Federasyon Başkanlığı tarafından yapılan spor etkinliklerine, alanında uzman hocalarımız eşliğinde tümüne istisnasız katılım gösteren kulübümüz gerek bölgesel gerekse Türkiye çapında birçok başarıya imza atmıştır.
Haftanın 7 günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında uzman kadromuz ve 200 m2 lik geniş spor kullanım alamızla birçok spor branşını aynı yerde, temiz, ferah ve aile sıcaklığında yapmanın avantajını yaşayacaksınız. Boks, Kickboks, K-1,  Zumba , Pilates ve Yoga Kilo Alma-Verme branşlarında antremanlarımız devam etmektedir.

BEDEN KİTLE İNDEKSİ HESAPLAMA

= 00.0